Yusuf Güney Konseriyle Diyadin’de Coşkulu Bir Ramazan Akşamı - 11 Haziran 2018 Pazartesi

';

Yusuf Güney Konseriyle Diyadin’de Coşkulu Bir Ramazan Akşamı - 11 Haziran 2018 PazartesiRamazan ayı boyunca Ramazan etkinlikleri kapsamında vatandaşlarımızı farklı sanatçılarla buluşturan Diyadin Belediyemiz sevilen ünlü sanatçı Yusuf Güney konseri ile Diyadinli vatandaşlarımıza doyumsuz bir akşam yaşattı.     

Diyadin Belediyemiz tarafından organize edilen Ramazan etkinlikleri kapsamında sanatçı Yusuf Güney, sevilen şarkılarını Diyadinliler için seslendirdi. Pop müziğin sevilen sesi Yusuf Güney, konser öncesi İlçe Jandarma Komutanlığında Mehmetçikle bir araya geldi. İftarını Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Olgun ÖNER ve askerlerimizle birlikte açıp sohbet edip hatıra fotoğrafı çektiren Güney, iftar sonrasında Kaymakam ve Belediye Başkanımız Olgun ÖNER, İlçe Jandarma Komutanı ve beraberindekilerle birlikte konser alanına geçti. Diyadin, Ağrı ve çevre ilçelerden gelen 4 bine yakın kişinin tıklım tıklım doldurduğu konserde, vatandaşlar, sanatçının şarkılarına hep bir ağızdan eşlik edip, güzel bir Ramazan akşamı yaşamanın keyfini çıkardılar. 2 saate yakın sahnede kalan ve birbirinden güzel şarkılarıyla ve seyirciyle girdiği diyaloglarla hayranlarını coşturan Yusuf Güney, okuduğu ilahilerle de alanı dolduranlara unutulmayacak bir müzik ziyafeti verdi. Diyadinli gençlerin sıcak ilgisiyle karşılaşan Yusuf Güney, bu ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirirken gençlerle sık sık fotoğraf çektirdi.

Gençlerin ve ailelerinin de yoğun ilgi gösterdikleri renkli görüntülerin yaşandığı konserde Kaymakam ve Belediye Başkanımız Olgun ÖNER, yaptığı konuşmada, Ramazan ayı boyunca ilçe halkını birçok etkinlikle buluşturduk. İlçemizin yenilenmesine yönelik çalışmalarımız sürerken, bir yandan da siz değerli vatandaşlarımıza moral verecek, sosyal kaynaşmayı sağlayacak etkinliklerimizi de sürdürüyoruz Diyadin İlçemizin Ramazan ayını bu türden sosyal aktivitelerle manevi şekilde doldurmaktan ve Diyadinli vatandaşlarımızı bu organizasyonlarda görmekten mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz Olgun ÖNER, konser sonunda ünlü sanatçı Yusuf Güney’e plaket ve tablo hediye etti.