Üniversiteye Hazırlanan Öğrencilere Kitap Desteği - 26 Mart 2019 Salı

';

Üniversiteye Hazırlanan Öğrencilere Kitap Desteği - 26 Mart 2019 Salı Diyadin Kaymakamlığı ve Diyadin Belediyemiz, ilçemizde üniversiteye hazırlanan öğrencilere üniversite sınavlarına hazırlık kitap seti desteğinde bulundu.

   İlçe merkezi ve köylerinde eğitim gören bütün öğrencilere maddi ve manevi olarak her türlü destekte bulunan Diyadin Kaymakamlığı ve Diyadin Belediyemiz, üniversiteye hazırlanan öğrencilere de konu anlatımlı kitap ve soru bankası seti desteğinde bulundu. Üniversiteye hazırlanan öğrencilere kitaplarını Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz Sn. Olgun ÖNER verdi. Kitap dağıtımında, öğrencilere hitaben bir konuşma yaparak çeşitli tavsiyelerde bulunan İlçe Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz Sn. Olgun ÖNER:  “Siz çalışın, azimli olun, başaracağınıza inanın, biz daima yanınızda olur, elimizden geleni yapar ve size destek çıkarız. Bizler de sizin gibi bu sınavlardan geçtik. Sizin de çalışarak çok iyi yerlere geleceğinize inanıyorum. Yeter ki bir hedefiniz olsun ve o hedef için durmadan çalışın ve kendinize inanın göreceksiniz ki emeğinizin karşılığını mutlaka alacaksınız. Şimdiden hepinize başarılar diliyorum." dedi. 

Kitaplarını teslim alan öğrenciler ise desteklerinden dolayı Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz Sn. Olgun ÖNER’ e teşekkür ederek karşılığını fazlasıyla vereceklerini belirttiler.