OMUZBAŞI KÖYÜNDEKİ ŞEHİT AİLEMİZ ZİYARET EDİLDİ

';

OMUZBAŞI KÖYÜNDEKİ ŞEHİT AİLEMİZ ZİYARET EDİLDİDiyadin Kaymakamı Ve Belediye Başkan Vekili Olgun ÖNER ve eşi Gülcihan ÖNER Hanımefendi İlçemizde bulunan şehit ailelerine ziyaret etmeye devam ediyor.
              1989 yılında Tendürek’ te Şehit olan Şehit İlhan DEMİR’ in Omuzbaşı Köyünde ikamet eden ailesine  ziyarette bulunan Kaymakam/Belediye Başkan V. ÖNER ve eşi Gülcihan ÖNER Hanımefendi  Şehidimizin annesi Yıldız DEMİR ile yakından ilgilendi. Şehit ailesinin sorunlarını dinleyen Kaymakam/Belediye Başkan V. ÖNER: “ Bu Cennet Vatanda yaşamanın bedelini şehadet mertebesine ulaşarak ödeyen Şehitlerimizin emanetleri olan siz değerli büyüklerimiz ve geride bıraktıkları değerli ailelerinin rahatça yaşamaları adına her türlü sıkıntı ve sorunlarında yanlarında olacağız. Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı olarak bütün  imkanlarımızla destekçi olacağımızı ve sizleri yalnız bırakmayacağız” şeklinde konuştu.   
 
                Kaymakam/Belediye Başkan Vekilimiz Olgun ÖNER ve Eşinin  yaptığı bu ziyaretten dolayı çok mutlu olduklarını dile getiren DEMİR ailesi Devletimizin bizlerin yanında olduğunu görmek bizleri gururlandırıyor Allah Devletimize ve milletimize zeval vermesin diyerek duygularını ifade ettiler.
 
                Kaymakam/Belediye Başkan V. Olgun ÖNER’ e İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Müdürü eşlik etti.