Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimizden Ramazan Taşdemir’e Ziyaret - 04 Aralık 2018 Salı

';

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimizden Ramazan Taşdemir’e Ziyaret - 04 Aralık 2018 SalıKaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz Sn. Olgun ÖNER, 9 Ekim 2017 de elektrik akımına kapılarak, 2 kolunu kaybedenRamazan Taşdemir’i evinde ziyaret etti.

  İlçemizin Günbuldu Köyü’nde 9 Ekim 2017 tarihinde hayvanlarını otlatırken elektrik direğinde yaralı olan kuşu kurtarmak isterken direkte akıma kapılıp yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede kolları kesilen 17 yaşındaki Ramazan Taşdemir’i evinde ziyaret eden Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz Sn. Olgun ÖNER,  Ramazan’ın sağlık durumu hakkında babasından bilgi aldı. Daha önce de ziyarette bulunup Ramazan’ın durumunu yakında takip eden Sn. Olgun ÖNER, Ramazan bizden kütüphane ve çalışma masası talep ettiğinde anladım ki artık hayata daha sıkı şekilde tutunmak ve eğitimine kaldığı yerden devam etmek istiyor, biz de bu talebini gecikmeden yerine getirdik. Bugünkü ziyarette kendisini masasının başında kitaplarıyla ders çalışırken görmek ve mücadele azmini herşeye rağmen bırakmadığını görmek bizleri çok mutlu etmiştir, en kısa sürede takılacak olan kollar ile de hayatı bir nebze de olsa kolaylaşacaktır” dedi. 

 Kendilerine yapılan ziyaret nedeniyle mutlu olduğunu ifade eden Taşdemir Ailesi  "Allah Devletimizden razı olsun. Bize her konuda destek oldular. Bize desteklerini esirgemeyen ve daima yanımızda olan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz Sn. Olgun ÖNER 'e de ayrıca teşekkür ediyoruz.”  dedi.

Taşdemir Ailesine yapılan ziyaretten sonra Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz Sn. Olgun ÖNER, köylülerle de bir araya gelerek talep ve sorunlarını dinledi.