Diyadin’de Bayanlarımızın Sinema Keyfi…

';

Diyadin’de Bayanlarımızın Sinema Keyfi…Diyadin Kaymakamı ve Diyadin Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Olgun ÖNER’in  Eşi Gülcihan ÖNER Hanımefendi  öncülüğünde Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ile birlikte örnek bir uygulamaya imza atılarak ilçedeki bayanlarımıza Diyadin Belediyesi Gençlik, Kültür ve Sanat Merkezindeki cep sinemasında film izletildi.

 Diyadin Belediyesi bünyesinde faaliyete geçen Diyadin Gençlik, Kültür ve Sanat Merkezinde daha önce de  öğrencileri ilk defa sinemayla buluşturan Diyadin Kaymakamlığı ve Diyadin Belediyesinin  bu seferki konukları Diyadinli Bayanlar  oldu. Diyadin Kaymakamı ve Diyadin Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Olgun ÖNER’ in  Eşi Gülcihan ÖNER Hanımefendi  de bayanlarla birlikte filmi izledi. Gülcihan ÖNER Hanımefendi ; “Biz Diyadin Kaymakamlığı ve Diyadin Belediyesi olarak bu günde bayanlarımız için farklı bir etkinlik yapmak istedik. Bayanlarımızla bir araya gelip onlarla birlikte yöremizde yaşanan bazı durumları yansıtan bu filmi izlerken duygu yüklü anlar yaşadık. Daha birçok yeni etkinlikler ile bayanlarımızla bir araya geleceğiz” dedi.

İlgiyle izledikleri filmde kendilerinden bir parça bulduklarını ifade eden Diyadinli Bayanlarımız: “Hayatımızda ilk defa sinemaya geldik. Film çok güzeldi. Hepimiz duygulandık. İlçemizde ilk kez bizi sinemayla buluşturan Diyadin Kaymakamı ve Diyadin Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Olgun ÖNER ve Diyadinli bayanların hep yanında olan değerli Eşi Gülcihan ÖNER Hanımefendiye teşekkür ediyoruz.” diyerek duygularını ifade ettiler.